piątek, 19 października 2012

Phantom of the opera mask

Remont u mnie zaczął się na dobre, więc spieszę się jak mogę by wykonac zamówienia - zwłaszcza te z pilnymi terminami, ponieważ zbliża się nieuchronnie moment kiedy na chwilę będę musiała zamknąc mój mały 'warsztacik' z uwagi na malowanie i remont pomieszczenia w jakim się znajduje.
Dzisiaj chcę Wam zaprezentowac dwie maski wykonane na zamówienie. 
Pierwsza z nich - maska upiora z opery, została obita białą, w 100% naturalną skórą. Maska prosta, bez śladów mimiki twarzy, jakie posiadała na sobie oryginalna maska upiora z filmu. Główny bohater tegoż filmu (a właściwie sam aktor) miał maskę stworzoną dosłownie idealnie na własną twarz-była wpasowana na niego niczym druga skóra, by nie tylko idealnie przylegała,ale również by oddawała jego wyraz twarzy,mimo że była nieruchoma sama w sobie. Ja takich możliwości nie miałam,bo musiałabym zamawiającą miec  u siebie przynajmniej kilka dni, by dopasowac maskę do jej twarzy. Nie mniej jednak maska -choc prosta- pasuje na każdy rodzaj twarzy. A mocowanie tej maski to...tajemnica ;)


Ta maska - Lace fans - jest kontynuacją 'złotej serii' masek wykonanych na zamówienie:)2 komentarze:

  1. Maski super. Jestem ciekawa czy dała byś radę zrobić taką maskę jaką miał główny bohater z filmu "Oczy szeroko zamknięte".

    OdpowiedzUsuń
  2. Jesteś fantastyczna. Wspaniałe maski. <3

    OdpowiedzUsuń

Będzie mi miło, jeśli pozostawicie tutaj kilka słów...