niedziela, 16 stycznia 2011

Biało-czarny kruk i White eagle

Witam wieczorową porą:) Dzisiaj chcę Wam zaprezentować dwie maski: Biało-czarnego kruka po 'tuningu' oraz White eagle wykonaną na zamówienie:)
Zacznijmy od kruka...to maska którą zrobiłam ok. 1,5 roku temu-rok spędziła w Galerii u Nadii (Nadiart), czekając na kogoś kto chciałby zostać jej posiadaczem...jednak nie doczekała się. Długo myślałam co zrobić, by stała się ona ciekawsza dla oka...i bingo! Zdecydowałam się w końcu na dodanie jej strusich piór, które sprawiły, że stała się efektowniejsza:) To moja pierwsza maska z tego typu piórami i wiem już że nie ostatnia-mam już zamówienie na czarno-pierzastą maskę:) Wymiary całej maski to 43cm długości i 50cm szerokości:) Będzie ją można nabyć na allegro:) Reszta widoczna na zdjęciach poniżej:

White eagle została wykonana na zamówienie:) Cechuje ją wysokie podobieństwo do Białego kruka a jednak są różnice, ponieważ staram się być wierna mojej zasadzie,że każda moja maska jest niepowtarzalna i nie robię dwóch takich samych...Tutaj z uwagi na prośbę osoby zamawiającej, że maska ma być taka jak Biały kruk, to w miarę możliwości jest do niej podobna,ale jak już wspomniałam jednak trochę inna...Wymiary to: 16cm długości i 18cm szerokości. Reszta również na zdjęciach poniżej:)

4 komentarze:

 1. Paulinko, ja napiszę stosowny komentarz później, jak mi GG przestanie mrugać;):D
  Cudne te maski są, Czarny Kruk jest moim zdecydowanym faworytem:)

  OdpowiedzUsuń
 2. A mnie szczególnie zauroczył Biały Kruk z tymi złotymi dodatkami :))

  OdpowiedzUsuń
 3. No taka szkoda że u mnie się nie sprzedała ta maska - bo gości się nie znają - ale teraz jak ja widzę co Ty z nią zrobiłaś to nawet się cieszę - warto było poczekać - żeby narodziło się takie CUDO!! Druga też jest wspaniała - gwiazdo Ty nasza!!!

  OdpowiedzUsuń
 4. Piękne te Twoje maski dziewczyno, masz cholernie zdolne łapki. Siedzę z otwartą buzią i wytrzeszczem oczu.
  Dlaczego ja wcześniej nie widziałma Twoich prac:(
  White eagle to cucdo nad cudami!

  OdpowiedzUsuń

Będzie mi miło, jeśli pozostawicie tutaj kilka słów...