piątek, 11 lutego 2011

Potrzeba matką wynalazków:)

W ostatnim czasie udało mi się nabyć przez wygranie licytacji na aukcji taki oto wisiorek z maską wenecką:
Ale sam wisiorek to jednak było dla mnie mało, a z racji, że bardzo lubię komplety, to rozpoczęłam poszukiwania odpowiednich kolczyków...I cóż, znalazłam nawet ten sam wzór maski, tyle,że były to posrebrzane zawieszki 'charms' (zdjęcie na aukcji na której je nabyłam:http://allegro.pl/zawieszka-charms-charmsy-maska-wenecka-i1447154287.html )...no ale były właśnie posrebrzane...Postanowiłam więc zaryzykowac i na własnę rękę zmienić ich kolor tak by pasowały do wisiorka...No i proszę:
W rzeczywistości kolory na kolczykach (w sumie to mają jeszcze zawieszki, ale juz niebawem zyskają bigle) są bardziej zbliżone do kolorów wisiorka niż to widać na zdjęciu...Powiem Wam,że już się nie mogę doczekać kiedy ten komplecik założę;)
5 komentarzy:

 1. O jakie piekne,cudownie bedziesz w tym kompleciku wygladac.

  OdpowiedzUsuń
 2. No proszę, ależ sobie sprawiłaś komplet!!Pięknie to skombinowałaś))))

  OdpowiedzUsuń
 3. Pięknie wyszło! Nie widać że nie są od zawieszki

  OdpowiedzUsuń
 4. Ależ zawzięłaś się!, no i masz!! Aktywność opłaca się = cała będziesz teraz w maskach. Ale jak na artystkę co takie maski robi to nawet wskazane jest - nosić taki komplet. Już czekam jak w nim do mnie wpadniesz żebym na własne oczy mogła bym to wszystko zobaczyć i pozachwycać się :)))

  OdpowiedzUsuń
 5. Masz głowę na karku :) Super wyszło!

  OdpowiedzUsuń

Będzie mi miło, jeśli pozostawicie tutaj kilka słów...