czwartek, 12 kwietnia 2012

Sutasz i maski miniaturki

Witajcie!
Dzisiaj chcę Wam zaprezentować sutaszowe kolczyki i dwie maski-magnesy.
Kolczyki 'Subtle beauty' powstawały na raty, mianowicie pierwszy kolczyk został wykonany już dosyć dawno, natomiast nijak nie miałam mobilizacji do uszycia drugiego...jednak rozsądek wygrał, bo po co mnie lub komuś jeden kolczyk ;) I tak oto prezentują się na zdjęciach poniżej oba :)
Bardzo prawdopodobne że do kompletu powstanie także maska-wisiorek... Maska-magnesik 'Green plume' wykonana została na zamówienie-szczegółowiej mówiąc maska miała być w zielonej tonacji i życzenie zostało spełnione i mam nadzieję,że przypadnie do gustu w takiej wersji osobie zamawiającej ;)


 Druga maska-magnesik 'Mystery fans' została wykonana również na zamówienie, gdzie tematem przewodnim miały być różne odcienie brązu. Na zdjęciu wygląda jakby miała nierówne wachlarze, ale to przez to, że koronka się tak odgięła-w rzeczywistości wszystko jest ok.

Teraz znowu siadam do sutaszu na zmianę z maskami-magnesami oraz większymi maskami-jest to oczywiście realizacja zamówień- skutki twórcze niebawem zamieszczę ;)

3 komentarze:

  1. Dobrze że dorobiłaś drugi ..pewnie tamten pierwszy usychał z tęsknoty...za braciszkiem.A to zielone cudo ..na pewno się spodoba! już Ci to mówiłam ale ...zdolna bestyjka z Ciebie :))

    OdpowiedzUsuń

Będzie mi miło, jeśli pozostawicie tutaj kilka słów...